Sekcja pływania MKS Rokita Brzeg Dolny zawiesiła swoją działalność.
- W związku z wysokimi kosztami wynajmu torów na basenie we Wrocławiu, kosztami dojazdu oraz rezygnacji kilku zawodników z uczestnictwa w zajęciach i braku wsparcia w umożliwieniu zawodnikom kontynuacji treningu pływackiego zawieszam działalność sekcji pływania do odwołania - poinformowano w mediach społecznościowych. - Nie mamy informacji o dacie zakończenia termomodernizacji i remontu basenu w Brzegu Dolnym więc podpowiadamy, aby rozwijać inne umiejętności zawodników oraz motoryki w sekcjach MKS.
Przypomnijmy, że trwa remont dolnobrzeskiej pływalni. Wiadomo, że inwestycja potrwa jeszcze co najmniej kilka miesięcy, a w tym czasie zajęcia w obiekcie sportowym nie są możliwe.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze