W sobotę, 2 sierpnia o godzinie 13:00, teren przy hali MOSiR w Brzegu Dolnym zamieni się w wyjątkowe miejsce – arenę charytatywnego turnieju „Dolnobrzeskie Granie” – edycja 3, podczas którego nie zabraknie emocji, sportu, pasji i… mieczy!
Jedną z głównych atrakcji będzie występ Wyzimskiej Drużyny Królewskiej – grupy pasjonatów walki bronią białą i gier fabularnych na żywo (LARP).
- Pokaz realistycznych technik walki mieczem,
- Prezentacja broni treningowej, elementów zbroi i strojów fantasy,
- Możliwość osobistego przymierzenia uzbrojenia i stoczenia bezpiecznego pojedynku,
- Zdjęcia z wojownikami w pełnym rynsztunku,
- Dowiedz się, czym są LARPy i jak wygląda zabawa w „żywy teatr”!
Wydarzenie to nie tylko świetna okazja do spotkania z niesamowitymi ludźmi i przeżycia czegoś wyjątkowego – przede wszystkim to akcja charytatywna dla Hugo. Brzeg Dolny kolejny raz udowadnia, że potrafi się zjednoczyć w ważnej sprawie.
Nie może Was zabraknąć! Widzimy się 2 sierpnia – start o 13:00!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze