30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Na rzecz WOŚP zebrano ponad 136 milionów złotych. Lokalne sztaby również chwalą się zebranymi przez siebie kwotami. W Brzegu Dolnym zebrano dużo więcej niż rok temu.
Dolnobrzeski sztab pobił w tym roku kwotę z poprzedniego. Podczas 30. finału zebrano tam 37 836,13 zł. Przypomnijmy, że w Brzegu Dolnym w 2021 roku było to 25 860,00 zł.
Tym razem Orkiestra zagrała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W ubiegłym roku Finał zadbał o zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W ciągu 29. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 MLD PLN i kupiła ponad 67 300 urządzeń.
Zobacz też:
https://kuriergmin.pl/wolow/wolowski-sztab-wosp-juz-policzyl-zebrane-pieniadze/Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze