Reklama

Dolnobrzeżanie zebrali ponad 10 tys. zł więcej niż w 2021 roku

01/02/2022 10:03

30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już za nami. Na rzecz WOŚP zebrano ponad 136 milionów złotych. Lokalne sztaby również chwalą się zebranymi przez siebie kwotami. W Brzegu Dolnym zebrano dużo więcej niż rok temu.

Dolnobrzeski sztab pobił w tym roku kwotę z poprzedniego. Podczas 30. finału zebrano tam 37 836,13 zł. Przypomnijmy, że w Brzegu Dolnym w 2021 roku było to 25 860,00 zł.

Tym razem Orkiestra zagrała dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. W ubiegłym roku Finał zadbał o zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. W ciągu 29. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 MLD PLN i kupiła ponad 67 300 urządzeń. 

Reklama

Zobacz też:

https://kuriergmin.pl/wolow/wolowski-sztab-wosp-juz-policzyl-zebrane-pieniadze/
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości