W ubiegły weekendy uczestniczyliśmy w Święcie Plonów, które odbyło się we wsi Konary i Naborów. Relacja z tego wydarzenia ukaże się w czwartkowym wydaniu Kuriera Gmin. Zapraszamy do obejrzenia galerii wideo: [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1567869364-1.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1567869338.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1567869304.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1567869242.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1567869233.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1567869194.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/09/video-1567869185.mp4"][/video]
Komentarze