Piękne wieńce dożynkowe, podziękowania i gratulacje. Potem znakomita zabawa i okazja do integracyjnego spotkania. Tak było wczoraj w Łososiowicach. Jednym z gości był wojewoda Jarosław Obremski.
- Dzisiejsze Święto Plonów w Gminie Wołów. Świetna atmosfera, lokalne polskie produkty, zespół ludowy Mojęcice i przede wszystkim rozmowy w terenie. Chylę czoła przed trudem rolniczej pracy. Była radość i wdzięczność za obfite plony. Dziękuję za gościnę gospodarzowi Dariusz Chmura - burmistrz gminy Wołów oraz wszystkim odpowiedzialnym za dzisiejsze dożynki - napisał Obremski w mediach społecznościowych.
fot. UM Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze