Reklama

Dyskutują o problemach i przyszłości terenów wiejskich

28/02/2025 16:53

Dzisiaj w Wołowie odbywa się konferencja poświęcona obszarom wiejskich.

Gospodarzem spotkania jest burmistrz Wołowa Dariusz Chmura, a wśród gości są posłanka Jolanta Niezgodzka, członkini zarządu województwa dolnośląskiego Natalia Gołąb, starosta Jan Janas, prezes Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego Rafał Borzyński, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Elwira Studenna, sekretarz gminy Wołów Anna Brodziak. Wśród publiczności zasiedli sołtysi, członkowie kół gospodyń wiejskich, a główna dyskusja toczy się wokół spraw i problemów wsi. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 28/02/2025 21:14
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości