Dzisiaj w Wołowie odbywa się konferencja poświęcona obszarom wiejskich.
Gospodarzem spotkania jest burmistrz Wołowa Dariusz Chmura, a wśród gości są posłanka Jolanta Niezgodzka, członkini zarządu województwa dolnośląskiego Natalia Gołąb, starosta Jan Janas, prezes Przedsiębiorstwa Wodno-Kanalizacyjnego Rafał Borzyński, prezes Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Elwira Studenna, sekretarz gminy Wołów Anna Brodziak. Wśród publiczności zasiedli sołtysi, członkowie kół gospodyń wiejskich, a główna dyskusja toczy się wokół spraw i problemów wsi.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze