Reklama

Funkcjonariusze Zakładu Karnego oddali krew

17/09/2020 17:35

Funkcjonariusze Zakładu Karnego w Wołowie wzięli dzisiaj udział w akcji oddawania krwi.

- W oparciu o ideę przeświecającą honorowemu krwiodawstwu w miesiącu grudniu ubiegłego roku na terenie Zakładu Karnego w Wołowie powstał klub Honorowych Dawców Krwi pod nazwą „ W służbie krwi” - informuje por. Krzysztof Rogalski. - 10 czerwca w Zakładzie Karnym w Głogowie utworzone zostało koło wołowskiego klubu. Łącznie w obu jednostkach zrzeszonych jest trzydziestu pięciu członków. 17 września na terenie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. Tadeusza Kościuszki w Wołowie zaparkował autobus Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu. - Wpisując się w ideę bezinteresownego niesienia pomocy drugiemu człowiekowi, przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa funkcjonariusze wołowskiego więzienia oddali krew potrzebującym - relacjonuje porucznik Rogalski.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości