Reklama

Grill i kino plenerowe na otwarciu basenu w Wołowie

14/06/2017 22:45
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wołowie rozpoczyna sezon letni i zaprasza wszystkich miłośników wodnych zabaw. Impreza zaczyna się o godz. 10. W planach jest grill, kino plenerowe i maraton Indoor Cykcling oraz wiele innych atrakcji. Bilety ulgowe w godzinach 10-19 są bezpłatne, a normalne kosztują 10 zł. Bilety na kino plenerowe są w cenie 4 zł i 2 zł. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na poniższym plakacie.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości