23 listopada w hali sportowej Ośrodku Sportu i Rekreacji odbędą się Igrzyska Zimowe Akademii Sportu.
Do rywalizacji w hali sportowej OSiR przystąpią uczniowie szkół podstawowych. Wydarzenie ma na celu promocją różnych dyscyplin sportu i zachęcenie młodych ludzi do aktywności fizycznej.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze