Reklama

Jest nowy dyrektor dolnobrzeskiego Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej

06/01/2025 17:46

Końcem października został ogłoszony konkurs na nowego dyrektora GOPS. Beata Sokolska odchodzi na emeryturę.

Dokumenty można było składać do 15 listopada. W postępowaniu konkursowym zostały złożone dwie oferty. Jedna przez obecnego pracownika GOPS-u w Brzegu Dolnym, druga przez osobę spoza powiatu, z gminy Miękinia. Do drugiego etapu konkursu została dopuszczona Ewa Czybier, zatrudniona aktualnie w Ośrodku, która ostatecznie decyzją komisji zastąpi Beatę Sokolską. 

Nowy dyrektor GOPS będzie kierował działalnością oraz organizował pracę jednostki, reprezentował ją na zewnątrz oraz realizował zadania w zakresie pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych, funduszu alimentacyjnego, dodatków mieszkaniowych i innych wynikających z obowiązujących przepisów prawa oraz statutu Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości