Na okolicznych cmentarzach co raz większy ruch. Odwiedzający cmentarze jeszcze kupują znicze, wiązanki czy tradycyjne chryzantemy. A już za chwilę czeka nas zaduma, modlitwa i wspomnienia. [video width="368" height="656" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/10/video-1572442180.mp4"][/video]
Komentarze