Reklama

Kolejna zbiórka krwi w Wołowie już we wrześniu

01/09/2020 09:31

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu zaprasza na kolejną akcję poboru krwi, która odbędzie się w Wołowie.

Akcja odbędzie się 17 września w Technikum nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w CKZiU w Wołowie przy ul. T. Kościuszki 27, w godzinach od 8.30 do 12.00 Rezerwacja dla Funkcjonariuszy Zakładu Karnego w Wołowie od godziny 8.30 do 9.30.

W związku z pandemią pobór krwi będzie się odbywał w autokarze. Wstępna kwalifikacja i badania lekarskie będą przeprowadzone w budynku szkoły.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości