Rozpoczęły się kolejne prace w ramach przebudowy drogi wojewódzkiej nr 338 w Wołowie.
Trwa frezowanie starej nawierzchni bitumicznej na odcinku od skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Mickiewicza do skrzyżowania ul. Wojska Polskiego z ul. Kolejową (bez samego skrzyżowania). Dojazd do posesji na tym odcinku będzie zapewniony w ramach placu budowy.
Zalecamy, by korzystać z objazdu tylko po ul. Kolejowej bez wykorzystywania ul. Mickiewicza. Ruch dwukierunkowy po ul. Al. Niepodległości pozostaje bez zmian. Po wykonaniu frezowania wykonawca przystąpi w pierwszej kolejności do przebudowy sieci infrastruktury podziemnej informuje wołowski magistrat
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze