Oficjalny profil Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym poinformował o reaktywacji koła wędkarskiego. Powołano nowy zarząd.
Dolnobrzeskie koło wędkarskie wznowiło działalność 25 kwietnia 2022 roku. Dla koła powołano nowy zarząd. Prezesem został Zygmunt Perek, z kolei jego zastępcą jest Zdzisław Ciochoń. Funkcję skarbnika sprawuje Dariusz Knuła.
Każdy, kto chciałby dołączyć do tego koła wędkarskiego proszony jest o zgłoszenie się w siedzibie. Siedziba koła mieści się przy ul. Zielonej 6 w Brzegu Dolnym, a otwarta będzie 14 i 21 maja 2022 roku w godzinach od 12.00 do 13.00. Na miejscu przebywać będzie skarbnik, u którego można uregulować składkę członkowską.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze