Reklama

Koło wędkarskie w Brzegu Dolnym wznawia działalność

30/04/2022 15:00

Oficjalny profil Urzędu Miejskiego w Brzegu Dolnym poinformował o reaktywacji koła wędkarskiego. Powołano nowy zarząd.

Dolnobrzeskie koło wędkarskie wznowiło działalność 25 kwietnia 2022 roku. Dla koła powołano nowy zarząd. Prezesem został Zygmunt Perek, z kolei jego zastępcą jest Zdzisław Ciochoń. Funkcję skarbnika sprawuje Dariusz Knuła.

Każdy, kto chciałby dołączyć do tego koła wędkarskiego proszony jest o zgłoszenie się w siedzibie. Siedziba koła mieści się przy ul. Zielonej 6 w Brzegu Dolnym, a otwarta będzie 14 i 21 maja 2022 roku w godzinach od 12.00 do 13.00. Na miejscu przebywać będzie skarbnik, u którego można uregulować składkę członkowską.

Reklama

 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości