Reklama

Leśniczy jechał na podwójnym gazie

04/04/2017 13:22

60-letni leśniczy Nadleśnictwa Wołów został zatrzymany przez policję, kiedy prowadził samochód. Nie powinien jednak wsiadać za kierownicę, bo nie był trzeźwy.

60-letni leśniczy Nadleśnictwa Wołów został zatrzymany przez policję, kiedy prowadził samochód. Nie powinien jednak wsiadać za kierownicę, bo nie był trzeźwy. Dlaczego Generalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Warszawie zleciła kontrolę jednostki? Jak całą sprawę komentuje leśnik oraz szef wołowskiego nadleśnictwa? O tym przeczytacie w aktualnym wydaniu naszego tygodnika.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości