Radni Sejmiku Województwa Dolnośląskiego wybrali marszałka, wicemarszałków i członków zarządu. W skład nowego zarządu weszła nasza radna, która pochodzi z Wołowa. Gratulujemy!
Na II sesji Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, którą odbyła się we wtorek 21 maja najważniejszym punktem obrad był wybór marszałka i członków zarządu województwa. Nowym marszałkiem został Paweł Gancarz (PSL), poparło go 28 radnych, a przeciw było 6.
Wybrano też nowy zarząd województwa dolnośląskiego. W jego skład wchodzą:
Wszystkim gratulujemy!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze