Reklama

Poseł Michał Jaros interweniuje w sprawie kolei

09/12/2019 16:35
Ciągle zmieniający się rozkład jazdy pociągów. Połączenia częściej zabierane niż dodawane. Z taką rzeczywistością mierzą się na co dzień mieszkańcy naszego powiatu, którzy korzystają z kolei. - Niestety, radni Sejmik Województwa Dolnośląskiego opowiedzieli się za wycofaniem ze spółki Przewozy Regionalne - informuje na swoim profilu poseł Michał Jaros, który postanowił interweniować w tej sprawie. Zobacz.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości