Reklama

Mieszkańcy poświęcili pokarmy (foto)

15/04/2017 10:07
Tradycyjnie, w Wielką Sobotę, od rana wierni udają się do kościołów niosąc w koszyczkach pokarmy do święcenia. Będą je spożywać podczas wielkanocnego śniadania. Wierni kościoła pw. NMP Królowej Polski w Brzegu Dolnym przyszli rano do świątyni na os. Fabrycznym. Proboszcz ks. Jacek Włostowski złożył parafianom świąteczne życzenia, a następnie poświęcił przyniesione przez nich pokarmy. Poniżej fotorelacja.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości