Wybory uzupełniające zorganizowano po tym, jak poprzedni przedstawiciel sołectwa, Mariusz Czarny zrezygnował ze swojej funkcji.
Wczoraj na zebraniu sołeckim mieszkańcy Żerkówka wybierali nowego sołtysa i trzech członków rady sołeckiej. Wybory uzupełniające zorganizowano po tym, jak poprzedni przedstawiciel sołectwa, Mariusz Czarny zrezygnował ze swojej funkcji, a razem z nim trzy osoby z rady sołeckiej. Poniżej video ze spotkania, a we wtorkowym wydaniu naszego tygodnika przeczytacie, co o swojej nowej funkcji myśli sołtys Żerkówka. Komentuje też atmosferę, jaka panuje we wsi.