Reklama

Młodzi Demokraci z Brzegu Dolnego na Campusie Polska Przyszłości

04/09/2022 09:42

Młodzi działacze poinformowali o swoim wyjeździe do Olsztyna.

- W tym roku, wraz z ekipą z Dolnego Śląska, mieliśmy okazje współorganizowania całego wydarzenia i zdecydowanie była to niesamowita przygoda. Jesteśmy wdzięczni za każdą spędzoną tam chwile i dumni, że wspólnie udało nam się tyle zdziałać - poinformowali Młodzi Demokraci z Brzegu Dolnego. - Dziękujemy każdemu wolontariuszowi, wszystkim uczestnikom, prelegentom, gościom i oczywiście organizatorom, w szczególności Rafałowi Trzaskowskiemu, Barbarze Nowackiej i Sławomirowi Nitrasowi.  

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości