Reklama

My już wiemy, kto pojedzie do kopalni (video)

28/04/2017 16:14
Po godzinie 15.00 trzyosobowe jury obradowało, liczyło i analizowało. Wszystko po to, żeby wybrać jedną klasę, która wygra wycieczkę do Kopalni Złota w Złotym Stoku.  My już znamy nazwiska zwycięzców. O tym, kto wygrał, dowiecie się czytając wtorkowe wydanie Kuriera Gmin, które trafi do kiosków 2 maja. Klasę na wycieczkę zawiezie firma Turbo Trans S.C. z Wołowa. My ufundowaliśmy cały wyjazd. [reklama]
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości