18 października braliśmy udział w uroczystym podsumowaniu XVI Szkolnego Maratonu Ekologicznego w Zespół Szkół Zawodowych w Wołowie.
Mieliśmy okazję nagrodzić uczestników, biorących udział w konkursach ekologicznych. Najcenniejszy okazał się konkurs na nagranie TikToka, gdyż laureaci otrzymali bony do Media Expert oraz pamiątkowe gadżety. Dodatkowo wyróżniliśmy aż 15 uczniów w konkursie na ulotkę ekologiczną. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe gadżety PGK Wołów. Wielkie brawa dla wszystkich uczniów, koordynatorów projektu, a także Pani Dyrektor. Fantastyczna inicjatywa, która mamy nadzieję będzie kontynuowana w przyszłych latach.
PGK Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze