Reklama

Nieletni pod kontrolą policji w Brzegu Dolnym

23/09/2019 16:57
W jeden z ubiegłych weekendów dolnobrzescy policjanci podczas swoich działań zatrzymali 3 pijanych rowerzystów i jedną osobę, która posiadała przy sobie środki odurzające. Podczas wzmożonych legitymowań, a także przeprowadzonych kontroli drogowych policjanci zatrzymali trzy osoby, które poruszały się rowerem pod wpływem alkoholu. - Osoby te za popełnione wykroczenia, zgodnie z przepisami, zostały ukarane mandatami karnymi - komentuje sierż. szt. Marzena Pawlik z KPP w Wołowie. Największy niefart miał jednak 36-letni mieszkaniec powiatu wołowskiego, który podczas zatrzymania miał przy sobie marihuanę, o wadze odpowiadającej niemal 40 porcjom. Mężczyzna usłyszał już zarzut, odpowie teraz przed sądem. Akcja była przeprowadzana pt. "Nieletni i Narkotyki". - Policjanci patrolowali rejony szkół i placówek opiekuńczo-wychowawczych, miejsca grupowania się małoletnich takie jak boiska, okolice dworców, a także inne miejsca o charakterze rekreacyjnym lub rozrywkowym. Pod szczególnym nadzorem znalazły się punkty sprzedaży alkoholu pod kątem ujawniania sprzedaży alkoholu małoletnim oraz miejsca, gdzie może dochodzić do dystrybucji substancji psychoaktywnych - tłumaczyła sierż. szt. Marzena Pawlik.
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości