Reklama

Nowe drogi dla rolników i remonty w szkołach (video)

16/11/2017 10:18
Na sesji rady miejskiej w Wołowie omawiano realizację dwóch ważnych dla gminy celów. Wiceburmistrz Jacek Włosek mówił o obszarach rolniczych i ich rozwoju oraz remontach dróg dojazdowych do pól. Wspomniał między innymi o budowie ścieżki rowerowej na trasie Wołów-Mojęcice-Lubiąż. Później omawiano jakość kształcenia w szkołach podstawowych. Mówiono o kosztach remontów w placówkach i zapotrzebowaniu na nowe komputery w salach informatycznych. Poniżej znajdziecie materiały video z ostatniej sesji. Sprawdź, jakie tematy poruszali radni. Więcej informacji na temat tego, o czym dyskutowali wołowscy rajcowie na ostatniej sesji, przeczytacie we wtorkowym numerze Kuriera Gmin.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości