Na sesji rady miejskiej w Wołowie omawiano realizację dwóch ważnych dla gminy celów. Wiceburmistrz Jacek Włosek mówił o obszarach rolniczych i ich rozwoju oraz remontach dróg dojazdowych do pól. Wspomniał między innymi o budowie ścieżki rowerowej na trasie Wołów-Mojęcice-Lubiąż.
Później omawiano jakość kształcenia w szkołach podstawowych. Mówiono o kosztach remontów w placówkach i zapotrzebowaniu na nowe komputery w salach informatycznych.
Poniżej znajdziecie materiały video z ostatniej sesji. Sprawdź, jakie tematy poruszali radni. Więcej informacji na temat tego, o czym dyskutowali wołowscy rajcowie na ostatniej sesji, przeczytacie we wtorkowym numerze Kuriera Gmin.