Reklama

Nowy zastępca burmistrza w Brzegu Dolnym rozpoczął pracę

02/10/2025 13:50

Od 1 października obowiązki zastępcy burmistrza Brzegu Dolnego objął Mirosław Dawidowicz.

Jego powołanie nastąpiło na mocy zarządzenia wydanego przez Burmistrza Brzegu Dolnego, Ireneusza Furę, w dniu 15 września 2025 roku.

Pierwszy dzień pracy nowego zastępcy rozpoczął się od oficjalnego powitania w Urzędzie Miejskim, gdzie miał okazję osobiście zapoznać się z pracownikami magistratu. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze i było okazją do przedstawienia planów współpracy w najbliższych miesiącach.

Objęcie funkcji przez Mirosława Dawidowicza to ważne wydarzenie w życiu samorządu Brzegu Dolnego, które – jak podkreślają urzędnicy – otwiera nowy etap w pracy zespołu kierowniczego gminy.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 02/10/2025 17:47
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości