Od poniedziałku 14 lutego przy parafii św. Wawrzyńca (koło plebanii pod wiatą) będzie można przynieść tak zwane elektrośmieci. - Firma zajmująca się ich przeróbką je zabierze a pieniądze uzyskane ze sprzedaży pozostałości będą przeznaczone na misje - informuje wołowska parafia.
Komentarze