Reklama

Oddaj elektrośmieci. Parafia zaprasza do udziału w akcji

13/02/2022 10:47

Od poniedziałku 14 lutego przy parafii św. Wawrzyńca (koło plebanii pod wiatą) będzie można przynieść tak zwane elektrośmieci. - Firma zajmująca się ich przeróbką je zabierze a pieniądze uzyskane ze sprzedaży pozostałości będą przeznaczone na misje - informuje wołowska parafia.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości