Ulicami Brzegu Dolnego przeszedł dzisiaj Orszak Trzech Króli. Było wyjątkowo, kolorowo i świątecznie. W wydarzeniu poszli także uczniowie dolnobrzeskich szkół. Nie brakowało barwnych strojów oraz krótkich widowisk. Zobaczcie nasze zdjęcia z tego wspaniałego Orszaku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze