Dziś o godzinie 12:30 pod wołowskim ratuszem rozpoczął się Orszak Trzech Króli, który przeszedł ulicami naszego miasta.
Korowód prowadziła gwiazda betlejemska, za którą podążali Józef z Maryją i małym Jezusem, burmistrz Gminy Wołów Dariusz Chmura, proboszcz parafii św. Wawrzyńca w Wołowie Stanisław Małysa, organizator ks. Robert Szwabowicz, przedstawiciel gminy, przedstawiciele kontynentów Afryka, Azja i Europa, a także mieszkańcy. Finalnie udział w wydarzeniu wzięło blisko 2 tys osób.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze