Reklama

Parafianie bawili się podczas festynu (video)

11/06/2017 22:41
W ramach obchodów Dni Brzegu Dolnego, na os. Fabrycznym zorganizowano festyn parafialny, przy kościele pw. NMP Królowej Polski. Była zabawa taneczna, atrakcje dla najmłodszych i tradycyjny smalec proboszcza. Na koniec odbyło się losowanie głównej nagrody, czyli skutera. Tutaj znajdziecie materiały video z wydarzenia, a szczegółową relację przeczytacie w kolejnym wydaniu naszego tygodnika.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości