Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Wołowie relacjonuje swój udział w otwarciu wołowskiego przedszkola.
1 września wzięliśmy udział w otwarciu Przedszkola nr 4 w Wołowie. Była to fantastyczna impreza z mnóstwem atrakcji, a jedną z nich było nasze stanowisko oraz nasza niezawodna śmieciarka. Na obu imprezach poza konkursami z atrakcyjnymi nagrodami, rozdawaliśmy broszury informacyjne dla mieszkańców, a także ulotki o prawidłowej segregacji odpadów. Kolejne takie imprezy przed nami!


Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Rozdawnictwo na lewo i prawo a od stycznia zapewne podwyżki za śmieci... kiedy mieszkańcy wreszcie się obudzą...przecież to bez sensu utrzymywać dwie spółki trzeba wreszcie połączyć PGK i wodociągi bo to tylko generuje koszty w obecnej formule w jakiej funkcjonuje... po co w PGK w biurze obsługi tyle osób skoro i tak wszystko jest na zasadzie przekażemy dla pana kierownika... ale no ciężko jest zlikwidować stanowiska bo gdzie się wsadzi swoich ludzi pracujących po znajomości... a zadłużenie jednej i drugiej spółki nie maleje a rośnie to oznacza że panowie prezesi nie potrafią nimi zarządzać...pora opuścić wygodne stołki jeżeli się nawet nie potrafi dobrze skompletować dokumentów i złożyć podpis...
Rozdawnictwo na lewo i prawo a od stycznia zapewne podwyżki za śmieci... kiedy mieszkańcy wreszcie się obudzą...przecież to bez sensu utrzymywać dwie spółki trzeba wreszcie połączyć PGK i wodociągi bo to tylko generuje koszty w obecnej formule w jakiej funkcjonuje... po co w PGK w biurze obsługi tyle osób skoro i tak wszystko jest na zasadzie przekażemy dla pana kierownika... ale no ciężko jest zlikwidować stanowiska bo gdzie się wsadzi swoich ludzi pracujących po znajomości... a zadłużenie jednej i drugiej spółki nie maleje a rośnie to oznacza że panowie prezesi nie potrafią nimi zarządzać...pora opuścić wygodne stołki jeżeli się nawet nie potrafi dobrze skompletować dokumentów i złożyć podpis...