Piękna, słoneczna pogoda sprzyja spacerom po lesie.
Październik rozpieszcza nas piękną, słoneczną pogodą. W tym miesiącu nie brakuje takich dni, jak dzisiejszy. Termometry wskazują nawet 18 stopni, nie brakuje słońca. Jest więc znakomita okazja, by wyjść z domu i udać się na rodzinny spacer do lasu.
Pamiętajcie, że nawet kilka minut spaceru wystarczy, by poprawić samopoczucie. Pod wpływem ruchu wydzielają się “hormony szczęścia”, a zieleń i błękit lasu działają uspokajająco i pozwalają się wyciszyć. W naturalnym otoczeniu szybciej obniża się też ciśnienie, puls, napięcie i poziom stresu. To idealne warunki, aby odpocząć od codziennego zgiełku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze