Kręgielnia Wołów zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Turnieju o Puchar Prezesa PGK! To pierwsze takie wydarzenie w tym miejscu.
|
Już niedługo, pod koniec kwietnia, na kręgielni w Wołowie będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Będzie to zespołowy turniej w kręgle. W sobotę 26.04 o godzinie 18:00 rozpocznie się Turniej Bowlingowy o Puchar Prezesa PGK, który ma przyciągnąć stałych bywalców kręgielni jak i amatorów torów kręgielnych. To wyjątkowa okazja, bo to pierwszy tego typu otwarty wołowski turniej w kręgle. Przewidziane są zawody w drużynach dwuosobowych, a każdy zespół będzie miał zapewnione 10 rund po 2 rzuty. Dla najlepszego duetu przewidziana jest nagroda w postaci pamiątkowego pucharu. Jednak nie tylko zwycięzcy zostaną nagrodzeni - dla reszty zespołów przewidziane są również vouchery. Reklama
Zapisy nadal trwają! Organizator zaprasza wszystkich do wzięcia udziału, mogą być to rodziny z dziećmi - najważniejsze by była dobra atmosfera. Zapisy można składać pod numerem telefonu - 607 594 258. gz |
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze