Reklama

Pobiegli szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy [ZDJĘCIA]

18/07/2022 08:44

W gminie Wińsko odbył się wczoraj VI Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku.

Zwycięzcami zostali w kategorii kobiet Natalija Semenovych, wśród mężczyzn zwyciężył Bogdan Semenovych. 

Kolejne nagrody otrzymali dla Najlepszej Kobiety z Gminy Wińsko - Kamila Kozak, a Najlepszym Mężczyzną został Paweł Łoziński.

Nagrodę specjalną od wójt Jolanty Krysowatej-Zielnicy otrzymał najstarszy uczestnik biegu Andrzej Szafraniec. 

fot. GOSTiR Wińsko

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości