W gminie Wińsko odbył się wczoraj VI Bieg Szlakiem Wielkiej Niedźwiedzicy. Organizatorem wydarzenia był Gminny Ośrodek Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wińsku.
Zwycięzcami zostali w kategorii kobiet Natalija Semenovych, wśród mężczyzn zwyciężył Bogdan Semenovych.
Kolejne nagrody otrzymali dla Najlepszej Kobiety z Gminy Wińsko - Kamila Kozak, a Najlepszym Mężczyzną został Paweł Łoziński.
Nagrodę specjalną od wójt Jolanty Krysowatej-Zielnicy otrzymał najstarszy uczestnik biegu Andrzej Szafraniec.
fot. GOSTiR Wińsko
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze