Reklama

Pobiegli w święto flagi (video+foto)

02/05/2017 18:15

Już po raz trzeci zorganizowano dziś w Wołowie Bieg Flagi Narodowej. Organizatorem imprezy na stadionie miejskim jest stowarzyszenie Wołów Biega.

Już po raz trzeci zorganizowano dziś w Wołowie Bieg Flagi Narodowej. Organizatorem imprezy na stadionie miejskim był Ośrodek Sportu i Rekreacji. W tym roku trasa wyniosła 10 kilometrów, a wystartowało kilkadziesiąt osób. Dla zwycięzców klasyfikacji generalnych kobiet i mężczyzn przewidziano puchary oraz nagrody pieniężne: I miejsce – 400 zł, II miejsce – 200 zł, III miejsce – 100 zł. [reklama] Poniżej materiały z dzisiejszego biegu, a w kolejnym wydaniu Kuriera znajdziecie listę laureatów i fotorelację z imprezy.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości