Reklama

Podopieczni domu dziecka z Wołowa zbierają na wyjazd do kina. Pomóżcie!

19/11/2021 14:45

Zostało jeszcze tylko 13 dni, a brakuje prawie 800 zł do zakończenia zbiórki.

- Zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na wyjazd 14 wychowanków wraz z opiekunami do wrocławskiego kina. W planie mamy wybór dwóch filmów o odmiennej tematyce - informuje placówka z Wołowa. - Po seansie filmowym planujemy zjeść wspólnie posiłek w KFC lub McDonald’s. Wspólny wyjazd poza placówkę opiekuńczo-wychowawczą ma dla nas istotne znaczenie ze względu na długi okres izolacji podczas pandemii. Celem wyjazdu jest integracja wychowanków, ukazanie różnych sposobów spędzania czasu wolnego oraz rozwijania umiejętności poruszania się w środkach komunikacji publicznej.

W czasie wycieczki wychowankowie będą mieli możliwość samodzielnego zakupu biletów PKP, biletów na seans filmowy oraz zakup posiłków w restauracji. Spędzenie czasu wolnego przez wychowanków poza placówką wpłynie korzystnie na atmosferę w grupie rówieśniczej i przyczyni się do zmniejszenia negatywnych napięć emocjonalnych wśród młodzieży.

LINK DO ZIÓRKI

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości