Co Wy dziś uchwyciliście? Pokażcie swoje ostatnie zdjęcie w telefonie!
Wiosna sprzyja pięknym ujęciom, które wykonujemy podczas spacerów, czy wycieczek rowerowych. To zdjęcie zostało wykonane w Wołowie przy ul. Kościuszki. Jesteśmy ciekawi, co Wam udało się sfotografować w ten weekend, co zwiastuje wiosnę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze