Polonezem ku dorosłości
Uczniowie Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Wołowie, uroczyście zakończyli naukę 27 kwietnia, z tej okazji tańcząc tradycyjnego poloneza przed budynkiem szkoły. Absolwentom wręczono dyplomy, nagrody i wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce.
Po uroczystości uczniowie pożegnali się ze swoimi nauczycielami, a za sprawą prezentacji multimedialnej, wspominali minione lata nauki. Nie obyło się bez wzruszeń.
Tegorocznym maturzystom życzymy powodzenia w egzaminach!
Komentarze