Reklama

Polskie akcenty w Iranie [wideo]

01/11/2019 17:11
W Wołowie znajduje się kościół i klasztor prowadzony przez siostry benedyktynki Ormiańskie (obecnie już bez Ormian). Podczas wizyty w Iranie odwiedziliśmy kościół ormiański. Przewodnik mówił o zagładzie narodu i wymordowaniu 1,5 mln Ormian przez Turków w 1916 roku. Ormianie musieli uciekać i wyruszyć w świat. Odwiedziliśmy też ormiański cmentarz w Iranie, gdzie znajduje się kwatera polskich żołnierzy oraz cywilów którzy wyszli z gen. Andersem z Syberii. Więcej w Kurierze Gmin. [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1572448229.mp4"][/video] [video width="576" height="320" mp4="http://kuriergmin.pl/wp-content/uploads/2019/11/video-1572448271.mp4"][/video]
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości