Reklama

Polsko-niemieckie rozmowy w wołowskim ratuszu

22/04/2023 21:06

W Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia Polsko-Niemieckiego z Buchholz, w którym wziął udział burmistrz Dariusz Chmura oraz dyrektorzy szkół ponadpodstawowych.

Podczas spotkania odbyła się również  wideokonferencja z Dagmar Pawlowski koordynatorką wymiany ze strony niemieckiej. Podczas wideokonferencji ustalono temat przyszłorocznej wymiany młodzieży, który związany będzie z ochroną środowiska oraz szeroko rozumianą ekologią.

źródło: UM Wołów

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości