W Urzędzie Miejskim w Wołowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami stowarzyszenia Polsko-Niemieckiego z Buchholz, w którym wziął udział burmistrz Dariusz Chmura oraz dyrektorzy szkół ponadpodstawowych.
Podczas spotkania odbyła się również wideokonferencja z Dagmar Pawlowski koordynatorką wymiany ze strony niemieckiej. Podczas wideokonferencji ustalono temat przyszłorocznej wymiany młodzieży, który związany będzie z ochroną środowiska oraz szeroko rozumianą ekologią.
źródło: UM Wołów
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze