Reklama

Pracownicy chcą podwyżek (video)

20/03/2017 17:40
Dzisiejsze posiedzenie komisji zdrowia powiatu wołowskiego zostało w dużej części poświęcone sprawie podwyżek, o które ubiegają się pracownicy naszej publicznej służby zdrowia. Przedstawicielki związków zawodowych mówiły, że chciałyby być opłacane adekwatnie do lat swojej pracy, ilości przydzielonych im obowiązków i zdobytego wykształcenia. Co na to radni i sama prezes Ilona Zmarlak, zarządzająca Powiatowym Centrum Medycznym w Wołowie? O tym za tydzień w kolejnym wtorkowym wydaniu. Podczas komisji mowa była również o remoncie szpitala w Wołowie i Brzegu Dolnym.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości