Jest apel o pomoc w zapewnieniu posiłków żołnierzom.
-Drodzy mieszkańcy, w dalszym ciągu wojsko dba o nasze bezpieczeństwo przez 24 h więc i my zadbajmy by mieli do tego siłę - napisała w mediach społecznościowych pani Ewa. - Przyjmiemy każdą ilość kanapek lub produktów do ich przygotowania, kawa, herbata, mleko, banany, gorące posiłki, zwłaszcza zupy, też mile widziane. Kubki na kawę i herbatę, plastikowe łyżeczki.
Główny punkt odbioru przy Elektrowni Wodnej na Wałach lub w MOSiR.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze