Reklama

Proszą o posiłki dla żołnierzy

23/09/2024 09:23

Jest apel o pomoc w zapewnieniu posiłków żołnierzom.

-Drodzy mieszkańcy, w dalszym ciągu wojsko dba o nasze bezpieczeństwo przez 24 h więc i my zadbajmy by mieli do tego siłę - napisała w mediach społecznościowych pani Ewa. -  Przyjmiemy każdą ilość kanapek lub produktów do ich przygotowania, kawa, herbata, mleko, banany, gorące posiłki, zwłaszcza zupy, też mile widziane. Kubki na kawę i herbatę, plastikowe łyżeczki.

Główny punkt odbioru przy Elektrowni Wodnej na Wałach lub w MOSiR.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości