Reklama

Przed nami upalny tydzień

18/07/2022 11:00

Meteorolodzy zapowiadają bardzo upalny tydzień. Po ciepłym poniedziałku przyjdą bardzo gorące dni.

Dzisiaj temperatury wskażą maksymalnie 27 stopni. Będzie ciepło, ale pogoda nie będzie uciążliwa. Od wtorku zrobi się jednak jeszcze cieplej. Prognozowana temperatura na naszym terenie wyniesie od 29 do 33 stopni.

W środę termometry mogą wskazać nawet 36 stopni Celsjusza, podobnie w czwartek. W piątek – 33 stopnie Celsjusza.

Sobota będzie najcieplejszym dniem tygodnia. Temperatura znów dojdzie nawet do 36 stopni. Spodziewane są burze z porywami wiatru do 60 km/h.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości