Reklama

Przystanek w Żerkowie wypiękniał

14/08/2024 09:06

Przystanek ozdobiły żurawie, które są od lat symbolem Żerkowa.

Malowidło powstało dzięki inicjatywie sołtys Wioletty Lachowicz, zaangażowaniu członków Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Wsi Żerków oraz malarki Ewy Zielińskiej. - 

- Zakończyliśmy prace nad upiększaniem przystanku, który od września będzie służył naszym najmłodszym mieszkańcom oczekującym na szkolny autobus - poinformowali mieszkańcy. - Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego projektu, szczególne podziękowania dla Ewy Zielińskiej. Już nie możemy się doczekać, aż dzieciaki z radością będą rozpoczynać tutaj każdy szkolny dzień.

Reklama

Żurawie - co podkreśla stowarzyszenie - mają tu swoje miejsce na łąkach, do którego co roku wracają. 

Szeroko o działalności stowarzyszenia pisaliśmy już w Kurierze Gmin. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości