Podczas komisji rolnictwa, gospodarki gruntami i ochrony środowiska w Wińsku, radni rozmawiali z przedstawicielami firmy Polenergia, która zamierza zbudować tam bioelektrownię.
Podczas komisji rolnictwa, gospodarki gruntami i ochrony środowiska w Wińsku, radni rozmawiali z przedstawicielami firmy Polenergia, która zamierza zbudować tam bioelektrownię. Pytali o zagrożenia i konsekwencje, jakie przyniesie mieszkańcom gminy nowa inwestycja. Dyskusja była burzliwa, zgromadzeni zadawali pytania, na które nie usłyszeli odpowiedzi podczas spotkania otwartego w maju. Poniżej znajdziecie materiały video z posiedzenia komisji, a we wtorkowym wydaniu Kuriera znajdziecie szczegółową relację z dyskusji.