Odpowiednie przygotowanie placówek jest w tym roku wyjątkowo ważne ze względu na COVID-19. - Każda ze szkół musi bowiem spełniać nie tylko wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, ale również Głównego Inspektora Sanitarnego pod kątem bezpieczeństwa epidemicznego - informuje wołowski magistrat. PGK Wołów na zlecenie Gminy Wołów przeprowadziło ponownie dezynfekcję terenów szkolnych i przedszkolnych.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze