Reklama

Radni wizytowali placówki przed nowym rokiem szkolnym

31/08/2020 12:59

W ubiegły piątek radni z komisji oświaty Rady Miejskiej w Wołowie wizytowali placówki oświatowe Gminy Wołów, by sprawdzić stan przygotowań do kolejnego roku szkolnego.

Odpowiednie przygotowanie placówek jest w tym roku wyjątkowo ważne ze względu na COVID-19. - Każda ze szkół musi bowiem spełniać nie tylko wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej, ale również Głównego Inspektora Sanitarnego pod kątem bezpieczeństwa epidemicznego - informuje wołowski magistrat. PGK Wołów na zlecenie Gminy Wołów przeprowadziło ponownie dezynfekcję terenów szkolnych i przedszkolnych.

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości