Reklama

Referendum zakończone. Czy wójt zostaje na stanowisku?

18/06/2017 22:44
Z pierwszych nieoficjalnych informacji dowiedzieliśmy się, że frekwencja podczas referendum w sprawie odwołania wójt Jolanty Krysowatej-Zielnicy ze stanowiska wójta gminy Wińsko była zbyt niska. Jeśli wiadomości te się potwierdzą, niezależnie od wyników głosowania, wójt pozostanie na swoim stanowisku do końca kadencji. Szczegóły na temat głosowania, wyników i komentarze zainteresowanych przeczytacie we wtorkowym wydaniu Kuriera Gmin.
Reklama

Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości