Reklama

Relacja z 15. Parafialnego Pikniku w Mojęcicach [WIDEO]

21/08/2023 11:49

Gmina Wołów zaprasza do przeżycia wyjątkowego dnia pełnego radości i wspólnoty. We wtorek 15 sierpnia odbył się 15. Parafialny Piknik w Mojęcicach, który przyciągnął tłumy mieszkańców i gości.

Wydarzenie rozpoczęło się od porannego nabożeństwa, które zgromadziło wiernych w kościele parafialnym. W modlitwie i wspólnej refleksji uczestniczył również Burmistrz Gminy Wołów.

Po mszy świętej, uczestnicy pikniku przenieśli się na teren piknikowy, gdzie czekało na nich mnóstwo atrakcji. Stoiska z pysznym jedzeniem i wypiekami kusiły aromatami, zaspokajając apetyty wszystkich smakoszy. Od tradycyjnych potraw po nowatorskie przysmaki, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Na scenie piknikowej rozbrzmiewały różnorodne dźwięki i rytmiczne melodie. Dla gości wystąpił lokalny zespół Mojęcice oraz Fryt Band. Poza tym przygotowano też twórcze warsztaty i zabawy plastyczne. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami.

Reklama

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości