Emilka dzielnie walczy od kilku lat z nowotworem. Wciąż się nie poddaje.
Rodzice Emilki, Iza i Łukasz na Facebooku piszą, że minęły 4 lata walki o zdrowie Emilki. Leczenie w dalszym ciągu trwa. Emilka przyjmuje kolejne dawki chemioterapii i bierze lek celowany. Leczone są również skutki uboczne powstałe podczas całej terapii poprzez rehabilitację i farmakologię. W najbliższym czasie Emilkę czekają badania obrazowe - rezonans głowy i kręgosłupa oraz tomografia klatki piersiowej. Każde badania to dla całej rodziny bardzo stresujący moment. Emilka wraz z bliskimi spędziła wakacje nad morzem, a obecnie jest już uczennicą 2 klasy szkoły podstawowej. Uczy się w formie indywidualnej w domu. Rodzice dziękują za każdy rodzaj wsparcia, jaki otrzymują, aby Emilka wyzdrowiała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze