Reklama

Rodzice Emilki Wójcik dziękują za wsparcie

25/10/2023 13:41

Emilka dzielnie walczy od kilku lat z nowotworem. Wciąż się nie poddaje.

Rodzice Emilki, Iza i Łukasz na Facebooku piszą, że minęły 4 lata  walki o zdrowie Emilki. Leczenie w dalszym ciągu trwa. Emilka przyjmuje kolejne dawki chemioterapii i bierze lek celowany. Leczone są również skutki uboczne powstałe podczas całej terapii poprzez rehabilitację i farmakologię. W najbliższym czasie Emilkę czekają  badania obrazowe - rezonans głowy i kręgosłupa oraz tomografia klatki piersiowej. Każde badania to dla całej rodziny bardzo stresujący moment. Emilka wraz z bliskimi spędziła wakacje nad morzem, a obecnie jest już uczennicą 2 klasy szkoły podstawowej. Uczy się w formie indywidualnej w domu. Rodzice dziękują za każdy rodzaj wsparcia, jaki otrzymują, aby Emilka wyzdrowiała. 

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości