Reklama

Rozmawiali o świetlicy, boisku i doposażeniu szkoły

17/07/2020 10:09

Mieszkańcy Głębowic i Trzcinicy spotkali się z wójt gminy Wińsko Jolantą Krysowatą – Zielnicą i Moniką Myrdzio, kierownikiem Referatu Edukacji.

- Głównymi tematami spotkania były sprawy związane ze świetlicą i warunkami jej użyczania, doposażenia boiska Zrywu Głębowice, a także wydatków z funduszu sołeckiego - informuje Urząd Gminy Wińsko. 
Podczas spotkania poruszono również temat szkoły w Głębowicach, która w ostatnim czasie została doposażona w komputery. Nowy sprzęt pojawi się również w pracowniach chemicznej i fizycznej. 

/źródło: UG Wińsko/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości