Urząd Gminy Wińsko poinformował o remoncie dwóch dróg wojewódzkich na terenie gminy.
- Obecnie trwa już remont blisko 900-metrowego odcina drogi w Baszynie, a dziś drogowcy ustawiają oznaczenia na drodze Rajczyn – Gryżyce, gdzie prace będą prowadzone na odcinki o długości 1 km 650 m - informują gminni urzędnicy.
Ruch podczas robót będzie się odbywał wahadłowo. Zakres robót obejmie ułożenie nowej nawierzchni, a także poszerzenie drogi. Prace zostaną zakończone do połowy października. Inwestorem obu remontów jest Dolnośląska Służba Dróg i Kolei.
Komentarze