Reklama

Ruszają dwie duże inwestycje drogowe w gminie Wińsko

14/07/2020 13:12

Urząd  Gminy Wińsko poinformował o remoncie dwóch dróg wojewódzkich na terenie gminy.

- Obecnie trwa już remont blisko 900-metrowego odcina drogi w Baszynie, a dziś drogowcy ustawiają oznaczenia na drodze Rajczyn – Gryżyce, gdzie prace będą prowadzone na odcinki o długości 1 km 650 m - informują gminni urzędnicy. Ruch podczas robót będzie się odbywał wahadłowo. Zakres robót obejmie ułożenie nowej nawierzchni, a także poszerzenie drogi. Prace zostaną zakończone do połowy października. Inwestorem obu remontów jest  Dolnośląska Służba Dróg i Kolei.

/źródło: UG Wińsko/

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo kuriergmin.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości